Limpa.bg është një rrjet social që ju ofron mundësinë të komunikoni me miqtë e juaj, të njoftoni miq të ri dhe të mësoni se çfarë mendojnë të tjerët për ju. Për të shfrytëzuar këtë faqe, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni!


Кой би избрал-майка си,детето си,внучето си,но и трите в комплект рекетьорите не позволяват!

1. майка си
Meshkuj 9% (2 Vota)Femra 9% (2 Vota) 18% (4 Vota)
2. детето си
Meshkuj 14% (3 Vota)Femra 5% (1 Vota) 18% (4 Vota)
3. внучето си
Meshkuj 0% (0 Vota)Femra 0% (0 Vota) 0% (0 Vota)
4. никой
Meshkuj 50% (11 Vota)Femra 14% (3 Vota) 64% (14 Vota)

Përgjigje: 22
Meshkuj - Meshkuj     Femra - Femra
Komente (2) »


Sondazhi është propozuar nga ven4i.
Propozo sondazh të ri »


Nëse dëshironi të plotësoni sondazhin, ju duhet të identifikoheni.

Urime ditëlindjen:
tempo mariyka1955 rogo Huliganka
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН - 02:11
dholidej
Shiko të gjitha 10 pikët
tatqna29
strahotna si - 06:19
offline fofito
Животът е красив, когато има такива момичета - 06:17
секси момиче ,, - 06:15
dholidej
Shiko të gjitha 10 pikët
bebence89
много сладка, хубави очи - 06:14
красива фотография - 06:14
dholidej
Shiko të gjitha 10 pikët
tatqna29
привлекателна реална красота - 06:13
Nuk ke profil?
Kërko njerëz
gjinia:
mosha:  
anëtarë online: 5 | kërkoni më shumë »
ninanikol
България, Варна
gensusan
Афганистан, Герат

Çifti më i mirë
  7.60
Ditë sëbashku: 431
dholidej
beci552
Video e promovuar
Весела Коледа...
Весела Коледа и щастлива Нова година
ТУНИНГ Портал | AnimeS-bg.com
Форум Силистра | Flash4e.com | Гледай СЕИР!
Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!